Skleníky LITE – skleníky za příznivé ceny

V&P
Řečany nad Labem
info@vp-sklenik.cz
tel. 776 200 203

Aktualizováno
Přednosti skleníků Popis skleníků Ceník Objednávka Rada závěrem

Pořídit si kvalitní skleník na zahradu není právě laciná záležitost. Je sice pravdou, že investice do kvalitního skleníku se vyplatí, ale ne vždy máme k dispozici potřebné finance. Omezený rozpočet nás pak donutí zavítat do některého z hobby-marketů a vybrat si tam sice levný, ale ne zrovna kvalitní skleník…

Pro zvětšení klikněte…

Abyste nemuseli dělat kompromis mezi kvalitou a cenou, připravili jsme pro vás nabídku skleníků, které mají vysokou užitnou hodnotu a přitom jsou cenově srovnatelné se skleníky z hobby-marketů.


Přednosti skleníků LITE


Popis skleníků LITE

Konstrukce

Pro zvětšení klikněte… Malý, ale šikovný

Konstrukce skleníků LITE je vyrobená ze žárově zinkovaných ocelových profilů. To zaručuje její nebývale velkou pevnost a odolnost, a zároveň poskytuje dlouhou životnost. Úzké profily konstrukce navíc jen minimálně stíní, takže rostliny mají dostatek světla ke svému růstu.
Žárové zinkování umí desítky let chránit konstrukci skleníku před korozí. Konstrukci proto není třeba vůbec natírat.

Zasklení

Pro zvětšení klikněte… Polykarbonát LEXAN

Pro odlehčení skleníku byly místo skla použity vysoce kvalitní polykarbonátové desky LEXAN. Tloušťka desek je 4,5 mm, ale za pozornost stojí, že na rozdíl od jiných polykarbonátů mají tyto desky ochrannou vrstvu proti UV-záření z obou stran! Znamená to daleko lepší ochranu proti poškození slunečními paprsky. Jednodušší je i montáž – nemusíte dávat pozor, která strana desky patří dovnitř, a která ven. Dutinky u desek jsou uzavřené paropropustnou páskou.
Desky se do konstrukce nalepují pomocí značkového silikonového tmelu SOUDAL; ten zajistí nejen dokonalé upevnění, ale i utěsnění celého skleníku.

Dveře

Pro zvětšení klikněte… Horní vedení posuvných dveří

Pro pohodlný přístup do skleníku slouží nadstandardně velké posuvné dveře (vstupní otvor má velikost 174×74 cm). Vodící kolečka, díky umístění na horní hraně, jsou dokonale chráněna před poškozením. Tím je zaručeno snadné otevírání dveří i po mnoha letech provozu. Dveře lze zamykat visacím zámkem.

Ukotvení

Pro zvětšení klikněte… Zatloukací piloty

Skleníky LITE nepotřebují pro postavení žádnou podezdívku ani jiné hloubkové základy. Úplně postačí podložit je např. vhodnými dlaždicemi nebo cihlami. Kvůli jejich nízké hmotnosti se ale musí zajistit proti silnému větru. Pro tento účel nabízíme jako příslušenství zatloukací ocelové piloty, ke kterým se skleník přišroubuje. Využít lze i sadu kotvících plastových pilot z naší standardní nabídky.

Příslušenství

Pro zvětšení klikněte… Automatický otvírač

Pokud nechcete mít starosti s otevíráním a zavíráním větracích oken, můžete si objednat náš automatický otvírač. Ten přesně podle teploty, která je ve skleníku, okno otevře nebo zavře, jak je potřeba. Vy tak budete mít o starost méně.
Šikovné jsou také držáky na police. Umožní vytvořit ve skleníku pořádně velkou polici, na které si pohodlně předpěstuje všechnu sadbu nebo třeba muškáty na balkon. Úchyty pro držáky lze využít i k vyvazování rostlin.
Pro pohodlný pohyb ve skleníku nabízíme praktický plastový chodník. Jeho zvýšené okraje slouží zároveň jako záhonová obruba.

Montáž

Naše skleníky jsme řešili tak, abychom vám co nejvíce usnadnili jejich montáž. K sestavení skleníku proto stačí doslova pár šroubků. Při montáži nejsou potřeba ani žádné odborné znalosti či dovednosti; navíc vaším pomocníkem je i podrobný obrázkový návod.

Doprava

Dopravu skleníků zajišťujeme po celé ČR v rámci rozvozů standardních skleníků. Pokud se vám nechce čekat na dodání od nás nebo chcete ušetřit, můžete si pro skleník přijet k nám do Řečan nad Labem (u Pardubic). Pro naložení skleníku budete potřebovat auto s přívěsem nebo menší dodávku. Rozměrově největší jsou obě čela, která měří 190×200 cm, a podélné nosníky (rozměr dle délky skleníku).
Pro skleník si můžete po dohodě přijet kdykoliv (třeba i o víkendu, a spojit tak nákup s hezkým výletem do našeho kraje :-)


Ceník skleníků LITE

Rozměr skleníku
šířka × délka (cm)
Cena
vlastní odvoz
Cena
včetně dopravy
190 × 210 9 900 10 900
190 × 280 11 400 12 400
190 × 350 12 900 13 900
190 × 420 14 400 15 400
Ceník příslušenství
Sada zatloukacích kotvících pilot 500
Sada plastových kotvících pilot 900
Automatický otvírač k větracímu oknu 1 200
Stropní police – komplet (délka 1,5 m) 900
Stropní police – komplet (délka 2 m) 1 100
Stropní police – samostatné držáky (2 ks) 500
Záhonový chodník délka 1,2 m 300
délka 1,8 m 450
délka 2,4 m 600
délka 3,0 m 750
délka 3,6 m 900
délka 4,2 m 1050

Všechny ceny v ceníku jsou včetně 21 % DPH. Platí se v hotovosti po převzetí skleníku. Kdo nechce platit najednou celou částku, může využít naší nabídky nákupu skleníku na splátky. Každá stavebnice skleníku obsahuje: jednotlivé díly žárově zinkované konstruce, spojovací materiál, posuvné dveře, 2 větrací okna (u délky 210 cm jedno okno), na míru nařezané tabule z polykarbonátu, lepící silikon, paropropustnou pásku, montážní návod.


Pro zvětšení klikněte… Račte vstoupit…

Objednání skleníku LITE

Pokud si budete chtít skleník LITE objednat, zavolejte prosím na telefonní číslo 776 200 203 nebo napište na email objednavka@vp-sklenik.cz.


Rada na závěr…

Skleníky LITE jsou určené pro zákazníky, kteří mají na nákup skleníku velmi omezený rozpočet a musí šetřit každou korunu. Proto byly navrženy s ohledem na co nejnižší prodejní cenu. Znamená to třeba, že místo skla je na zasklení použit polykarbonát, který samozřejmě nemá tak vhodné vlastnosti pro pěstování rostlin jako sklo (připomíná to spíše pěstování ve fóliovníku, než ve skleníku). Omezením skleníků LITE jsou i jejich rozměry – jsou to úzké, krátké skleníky.
Pokud si tedy můžete dovolit pár korun připlatit nebo chcete větší skleník, určitě si raději vybírejte z naší standardní nabídky. Vyplatí se to…