Nákup skleníku na splátky

V&P
Řečany nad Labem
info@vp-sklenik.cz
tel. 776 200 203

Aktualizováno
O nákupu na splátky Splátková kalkulačka Doklady, které budete potřebovat Postup při vyřízení

Vybrali jste si skleník svých snů, ale při pohledu do ceníku zjišťujete, že na něj nemáte dostatek hotovosti? Nevadí. Nemusíte kvůli tomu dělat kompromisy a vzdávat se svého vysněného skleníku. Kupte si ho prostě na splátky! Při dodání zaplatíte jen část ceny a zbytek splatíte v pravidelných měsíčních splátkách…

Pro zvětšení klikněte…


Jak je to s nákupem skleníku na splátky

Podmínky, které musíte splnit

Kdo chce využít výhod splátkového prodeje, měl by být zaměstnancem, starobním důchodcem nebo podnikatelem, což jinými slovy znamená, že musí mít pravidelný a trvalý zdroj příjmu. O splátkový prodej proto nemohou žádat osoby na mateřské (rodičovské) dovolené, dále osoby pobírající pouze vdovský, vdovecký nebo sirotčí důchod a také zaměstnanci ve zkušební době nebo pracující jako brigádníci. Nezbytnou podmínkou, kterou musíte splnit, je věk - nesmí vám být méně než 18 a více než 70 let. A také byste měli být občany ČR.

Výběr varianty splácení

Splňujete-li podmínky pro nákup na splátky, můžete začít vybírat jednu z mnoha variant splátkového prodeje, které vám nabízíme. Nejprve si určíte, jak velkou částku budete chtít zaplatit při dodání skleníku. Zvolit si můžete libovolnou částku, která je větší, než desetina celkové ceny. Tuto částku zaplatíte v hotovosti, až vám skleník přivezeme. Zbylou část ceny pak budete splácet v pravidelných měsíčních splátkách – doplacení skleníku si tak můžete rozložit do 6, 12, 18, 24 nebo 36-ti splátek (bude-li doplatek větší než 50 000 Kč, můžete si jej rozložit i do 48 splátek). Záleží jen na vás, dáte-li přednost nižším měsíčním splátkám nebo rychlejšímu doplacení.

Pojištění schopnosti splácet

Kupovat skleník na splátky znamená zavázat se splácet měsíčně určitou finanční částku. Protože ale neštěstí nechodí po horách, nýbrž po lidech, můžete se dostat do situace, kdy nebudete schopni splátky platit. Abyste z toho nemuseli mít obavu, za pár korun navíc je zde výhodné pojištění, které vám zaručí, že pokud se do takové situace dostanete, pojišťovna splátky doplatí za vás. Jedná se o následující situace: pracovní neschopnost (trvající déle než 60 dní), plná invalidita nebo úmrtí a v případě o něco dražší varianty pojištění i ztráta zaměstnání.


Splátková kalkulačka

Dost bylo teorie. Abyste věděli, kolik budete muset měsíčně platit, pokud se rozhodnete koupit skleník na splátky, připravili jsme pro vás splátkovou kalkulačku. Stačí, když do následujícího okénka napíšete, jak velkou částku si budete chtít rozložit do pravidelných splátek a hned se dozvíte, kolik byste měsíčně zaplatili:

Do splátek chci rozložit částku:

  6 splátek 12 splátek 18 splátek 24 splátek 36 splátek 48 splátek
bez pojištění
pojištění A
pojištění B

pojištění A – zahrnuje pojištění pro případ dlouhodobé pracovní neschopnosti, trvalé invalidity a úmrtí
pojištění B – zahrnuje totéž co pojištění A, navíc jste ale pojištěni i pro případ ztráty zaměstnání

Pokud ještě neznáte cenu svého vysněného skleníku, klikněte na následující odkaz. (Kromě celkové ceny za skleník se dozvíte i výši možných splátek a skleník si budete moci rovnou objednat.)

Skleníková kalkulačka k výpočtu ceny skleníku a variant splácení při nákupu na splátky…


Doklady, které budete potřebovat

K ověření vaší totožnosti je potřeba předložit občanský průkaz. Protože splátková společnost je nedůvěřivá, budete svoji totožnost muset prokázat ještě jedním dokladem, např. cestovním pasem, řidičským průkazem, platební kartou nebo kartičkou zdravotní pojišťovny. Nic dalšího, tj. ani výši svého příjmu ani adresu bydliště, dokládat nemusíte (pokud si nebudete chtít do splátek rozložit více než 80.000 Kč).


Postup při vyřízení splátkového prodeje

Pokud se rozhodnete využít všech výhod splátkového prodeje, čeká vás následující:

 1. Při objednávání skleníku nám oznámíte svůj úmysl koupit skleník na splátky (např. to napíšete do poznámky k objednávce). Pro splátkový prodej se můžete rozhodnout i dodatečně – stačí, když nám o svém úmyslu dáte vědět.
 2. V předstihu, před dodáním skleníku, vám pošleme aktuální přehled variant splátkového prodeje a Osobní dotazník k vyplnění údajů, nutných pro schválení splátek.
 3. Osobní dotazník vyplníte a na jeho zadní stranu nám tužkou poznamenáte, jak velkou částku v hotovosti zaplatíte při dodání skleníku, kolik měsíců si přejete splácet zbylou část ceny skleníku a jakou variantu splácení jste si vybrali (bez pojištění, pojištění varianta A nebo pojištění varianta B). Připsat můžete také, zda budete splátky hradit ze svého účtu nebo složenkou.
 4. Kompletně vyplněný Osobní dotazník vložíte do obálky a obálku s dotazníkem nám co nejdříve zašlete na naši adresu:
  V&P – skleníky, Pavel Vondrák, 533 13 Řečany nad Labem 237
  (případně nám můžete vyplněný dotazník odfaxovat na číslo 466 932 316).
 5. Vaši žádost o splátkový prodej předáme společnosti CETELEM k posouzení a vyřízení. O výsledku vás budeme informovat ještě před dodáním skleníku.
  V případě zamítnutí žádosti bude nutné, abyste v hotovosti při dodání uhradili celou částku ceny za skleník; jinak je samozřejmě také možné zrušit objednávku skleníku.
 6. Až k vám přijedeme se skleníkem, předložíte nám občanský průkaz a některý z dalších dokladů pro ověření totožnosti. V hotovosti zaplatíte zvolenou část ceny skleníku.
 7. Od společnosti CETELEM dostanete dopis, ve kterém budete mít podrobné údaje o splácení zbylé části ceny za skleník. Pravidelné měsíční splátky můžete platit buď složenkami, které budete pravidelně dostávat spolu s výpisem nebo bankovním převodem z vašeho účtu (chcete-li to mít co nejjednodušší, stačí si u svého účtu zřídit trvalý příkaz nebo svolení k inkasu). První splátka se zpravidla platí 15. den následujícího měsíce.


Při poskytování služby nákupu na splátky spolupracujeme s firmou CETELEM ČR. Potřebné informace o splátkovém prodeji proto můžete získat i na jejich infolince 257 080 150 nebo internetových stránkách www.cetelem.cz